Zapraszamy do skorzystania z usług lakierowania i malowania samochodów. Posiadamy profesjonalną lakiernię samochodową, w której dokonujemy wszelkich napraw powłoki lakierniczej.
 Niwelujemy uszkodzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania, przetarcia lakieru, powierzchowne i głębokie rysy, pęknięcia oraz poważne uszkodzenia powypadkowe. Poprawiamy również efekt prac poprzedników, usuwamy złuszczenia lakieru, zacieki, nierówności oraz cienie. Wstawiamy również reperaturki nadkoli, progów i innych elementów karoserii.

Zaufaj profesjonalistom

Lakierowaniem samochodów zajmujemy się od wielu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie umożliwia nam świadczyć Państwu usługi najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany lakiernik samochodowy z powodzeniem radzi sobie z postawionymi wyzwaniami. Pistolet lakierniczy w jego rękach to prawdziwa broń, zdolna pomalować każdy, nawet najbardziej wymagający element. Ponadto stosujemy jedynie wysokiej jakości produkty przeznaczone do lakierowania.

Sprzedajesz samochód?

W ofercie naszego serwisu samochodowego znajduje się również pakiet przygotowania samochodu do sprzedaży, w ramach którego dokonamy drobnych napraw lakierniczych, polerowania powłoki lakierniczej oraz innych napraw blacharsko-lakierniczych mających na celu poprawę wizualną samochodu.